Stolik i krzesełka z otwieraną skrytką

Podczas dziecięcych zabaw absolutnie niezbędny jest wysokiej klasy stolik, przy którym nasze pociechy będą mogły doskonalić swoje umiejętności i uczyć się nowych rzeczy. Proponujemy Państwu wprost idealny do pokoju dziecięcego zestaw składający się z otwieranego stolika ze schowkiem oraz opcjonalnie jednego bądź dwóch perfekcyjnie dopasowanych krzesełek. Pojemny schowek z pewnością stanie się ulubionym miejscem, w którym Wasze pociechy będą mogły chować swoje skarby. Jednocześnie dla rodziców takie sprytne rozwiązanie oznacza znacznie mniej sprzątania w dziecięcym pokoju.

Lekki blat stolika ze schowkiem wyposażony został w regulowany podnośnik mechaniczny, który posiada możliwość ustawienia siły nacisku niezbędnej do jego otwarcia. Dzięki temu nawet najmłodsze maluchy bez trudu poradzą sobie z jego codzienną obsługą. Przedział wiekowy, dla którego dedykowany został prezentowany zestaw, to od 1,5 roku do 6 lat. Wiele dostępnych opcji kolorystycznych pozwala na dobranie mebli zarówno do płci dziecka, jak i do kolorystyki dziecięcego pokoju. Mogą Państwo wybierać spośród następujących kolorów blatów oraz siedzisk i oparć: różowego, zielonego, białego, czerwonego, turkusowego, niebieskiego, wenge i szarego.

Co równie istotne, tego cały zestaw został wykonany wyłącznie z najwyższej klasy materiałów. Do wykonania nóg stolika wykorzystane zostało solidne drewno bukowe oraz olchowe, z kolei blat stolika ze schowkiem oraz siedziska krzesełek wykonane zostały z wysokiej jakości płyty laminowanej. Całość została niezwykle starannie pokryta podwójną warstwą farby emaliowej oraz zabezpieczona podwójnie lakierem. Do pomalowania mebelków wykorzystane zostały jedynie najwyższej klasy farby i lakiery, które nie są toksyczne i dzięki temu są całkowicie bezpiecznie dla dzieci. Dla zapewnienia jak największego bezpieczeństwa najmłodszych wszelkie ranty mebli zostały zaokrąglone, a cały zestaw pozbawiony został wszelkich niebezpiecznych wystających elementów, takich jak śruby czy też gwoździe.

Categories:

Comments are closed

Produkty
Koszyk
Szybki kontakt

KidsMebel

E-mail: kidsmebel.info@gmail.com

Tel. 533551849

Tel. 500193863