Meble dziecięce dla najmłodszych użytkowników

Meble do pokoju dziecięcego muszą być nie tylko piękne, ale i funkcjonalne oraz bezpieczne. Bez wątpienia powinny zmieścić się w nich nie tylko wszystkie dziecięce skarby, ale również ubranka i inne przydatne akcesoria. Meble dziecięce powinny być jednocześnie bardzo trwałe, dlatego zdecydowanie najlepiej sprawdzą się wyroby wykonane z wytrzymałego naturalnego drewna pokrytego oraz płyty laminowanej o podwyższonym poziomie odporności na wilgoć i drobne uszkodzenia. Bardzo istotna jest również kwestia estetyki mebli do pokoju dziecięcego – powinny one być utrzymane w wesołych i żywych kolorach, które będą dodatkowo stymulowały zmysły maluchów.

Bez wątpienia w każdym pokoju dziecięcym powinny znaleźć się stolik i krzesełka dla dzieci. To przy nich najmłodsi będą mogli malować, rysować, bawić się i doskonalić inne manualne umiejętności. Stolik dla dziecka to mebel, który musi wyjątkowo łatwo się czyścić, gdyż przy wszelkiego rodzajach pracach plastycznych narażony jest na częste powstawanie zabrudzeń. Z kolei krzesełka dla dziecka powinny zapewniać stabilne podparcie, co w naszych wyrobach udało się osiągnąć poprzez wykorzystanie do produkcji nóg litego drewna.

Do przechowywania dziecięcych skarbów z pewnością przyda się pojemna skrzynia na zabawki. Mebel ten może być również wykorzystywany jako wygodna ławeczka dla Państwa pociech. Z kolei do przechowywania różnego rodzaju drobnych atrybutów plastycznych czy też innych dziecięcych drobiazgów doskonale sprawdzi się otwierany stolik. Pod jego blatem kryje się pojemny schowek, zaś dzięki regulowanemu podnośnikowi mechanicznemu z jego otwarciem poradzi sobie nawet najmłodszy maluch. Otwierany stolik i skrzynia na zabawki z pewnością ułatwią utrzymanie porządku w dziecięcych pokojach.

Specjalnie z myślą o starszych dzieciach – przedszkolakach i uczniach pierwszych klas szkoły podstawowej – przygotowaliśmy niezwykle praktyczny mebel, jakim jest biurko z regulacją wysokości. Biurko wraz z dołączonym krzesełkiem posiadają niezawodny mechanizm umożliwiający dopasowanie wysokości blatu oraz siedziska do wzrostu dziecka, dzięki czemu zestaw ten może dosłownie rosnąć wraz z naszymi pociechami.

Categories:

Comments are closed

Produkty
Koszyk
Szybki kontakt

KidsMebel

E-mail: kidsmebel.info@gmail.com

Tel. 533551849

Tel. 500193863