biurko z regulacją wysokości

Zestaw dla dzieci: biurko i krzesełko z regulacją wysokości

W każdym pokoju dziecięcym powinno znaleźć się praktyczne biurko z regulacją wysokości, przy którym nasi najmłodsi będą mogli zarówno bawić się, jak i uczyć. W naszej ofercie znajdą Państwo najwyższej klasy regulowane biurko w zestawie wraz z perfekcyjnie dopasowanym krzesełkiem. Oba mebelki posiadają regulację wysokości, dzięki czemu będą rosły wraz z dzieckiem. Zestaw ten doskonale nadaje się dla dzieci w wieku od 1,5 roku do 8 lat. Szeroki wybór wariantów kolorystycznych blatów biurka oraz siedziska krzesełka pozwala perfekcyjnie dopasować meble do każdego wnętrza zarówno w pokoju chłopca, jak i dziewczynki. Posiadamy w ofercie następujące wersje kolorystyczne regulowanego biurka w komplecie wraz z krzesełkiem: białą, czerwoną, różową, niebieską, turkusową, zieloną, szarą i wenge.

Nasze meble cechuje niezmiennie najwyższa jakość wykonania wyłącznie z solidnych materiałów. Prezentowany zestaw wykonany został z wysokiej klasy płyty laminowanej, którą niezwykle łatwo jest utrzymać w perfekcyjnej czystości – wystarczy w tym celu sięgnąć tylko po wilgotną szmatkę i przetrzeć powierzchnię mebli. Oprócz tego regulowane biurko z regulacją wysokości w komplecie z krzesełkiem cechują się doskonałą stabilnością, dzięki czemu z pewnością przetrwają wszelkie dziecięce zabawy. Dla zachowania maksimum bezpieczeństwa oferowany zestaw mebelków dziecięcych został pozbawiony wszelkich groźnych elementów, takich jak wystające śruby oraz gwoździe. Ponadto wszelkie ranty mebli zostały zaokrąglone, aby zminimalizować możliwość bolesnego uderzenia podczas korzystania ze stolika oraz krzesełka. Również farby użyte do pomalowania mebli posiadają wszelkie niezbędne atesty i nie są toksyczne dla ludzi ani dla środowiska.

Regulowane biurko z regulacją wysokości posiada również pojemną szufladę z wysokiej klasy prowadnicami, która z pewnością pomieści wiele dziecięcych skarbów. Państwa pociechy bez wątpienia będą z chęcią korzystać z zestawu mebelków do zabawy, wykonywania rysunków, układania klocków, nauki, a także spożywania posiłków. Regulowany stolik będzie przez długie lata służył naszym najmłodszym i z pewnością stanie się niezastąpionym towarzyszem wszelkich dziecięcych aktywności.

Categories:

Comments are closed

Produkty
Koszyk
Szybki kontakt

KidsMebel

E-mail: kidsmebel.info@gmail.com

Tel. 533551849

Tel. 500193863