Meble dziecięce bezpośrednio od producenta

Mimo pozornej różnorodności mebli dziecięcych dostępnych na rynku zdecydowana większość z nich posiada liczne braki, jeśli chodzi o funkcjonalność czy też bezpieczeństwo ich użytkowania przez najmłodszych. Wiele modeli jest zwyczajnie zbyt trudne w obsłudze dla kilkulatków albo posiada niebezpiecznie kanty czy też ostro zakończone brzegi. Dlatego, zamiast decydować się na zakup mebli dla dzieci w sieciówce, warto postawić na meble prosto od producenta, który stawia na najwyższy poziom funkcjonalności swoich wyrobów, a oprócz tego dba, aby były one w pełni bezpieczne dla maluchów.

Dzięki temu, że jesteśmy producentami wszystkich mebli dziecięcych dostępnych w naszej ofercie, mamy pełną kontrolę nad całym procesem ich powstawania. Już w fazie ich projektowania przykładamy ogromną uwagę do kwestii ergonomicznego rozplanowania poszczególnych elementów składowych mebli. W efekcie wszystkie modele dostępne w naszym asortymencie są w pełni dopasowane do potrzeb najmłodszych użytkowników. Szczególnie godne uwagi ze względu na swoją funkcjonalność są pomysłowe stoliki ze schowkiem pod ruchomym blatem, krzesełka z miejscem do przechowywania pod otwieranymi siedziskami oraz innowacyjne biurka i krzesełka, które dzięki opcji regulacji wysokości rosną wraz z dzieckiem.

Podczas produkcji mebli dziecięcych stawiamy przede wszystkim na pełne bezpieczeństwo ich użytkowania. Dlatego w naszych wyrobach nie znajdą Państwo żadnych wystających metalowych elementów, takich jak śruby czy też wkręty. Oprócz tego meble dziecięce, które wytwarzamy, pozbawione zostały ostrych krawędzi oraz kantów. Aby zapewnić Państwu dzieciom możliwość bezpiecznego spożywania posiłków na blatach naszych stolików, zastosowaliśmy do ich pomalowania specjalistyczne farby, które w swoim składzie nie posiadają żadnych toksycznych substancji.

Decydując się na zakup mebli dziecięcych wprost od producenta, mają Państwo również gwarancję najbardziej atrakcyjnej, przystępnej ceny. Z całą pewnością połączenie konkurencyjnej ceny z najwyższą jakością naszych wyrobów sprawi, że zarówno nasi Klienci, jak również ich pociechy, będą bardzo zadowoleni z wybrania właśnie naszych mebli.

Categories:

Comments are closed

Produkty
Koszyk
Szybki kontakt

KidsMebel

E-mail: kidsmebel.info@gmail.com

Tel. 533551849

Tel. 500193863