Stolik dla Twojego dziecka

W pokoju dziecięcym nie może zabraknąć miejsca, gdzie nasze pociechy mogłyby rozwijać swoją kształtującą się kreatywność. Rysowanie, malowanie, wycinanie, lepienie z plasteliny – to tylko niektóre z aktywności manualnych, które wprost kochają najmłodsi. Najbardziej dogodnym miejscem do oddawania się tego typu kreatywnym zabawom jest bez wątpienia wygodny stolik dopasowany do potrzeb maluchów. W naszej ofercie znajdą Państwo stoliki wykonane wyłącznie z materiałów o wysokiej trwałości, takich jak naturalne drewno oraz laminowana płyta meblowa. Dzięki temu nasze meble bez szwanku przetrwają nawet intensywne użytkowanie w dziecięcych pokojach podczas najbardziej wymyślnych zabaw. Solidne nogi zapewniają stolikom perfekcyjną stabilność, która odpowiedzialna jest również za wysoki poziom bezpieczeństwa dla Państwa pociech.

Niejednokrotnie wielu rodzicom sen z powiek spędza kwestia utrzymania porządku i czystości w pokojach najmłodszych. Nasze stoliki doskonale znoszą częste czyszczenie, a oprócz tego niezwykle łatwo jest utrzymać ich blaty w higienicznej czystości. Aby wyczyścić blat stolika, wystarczy sięgnąć po lekko wilgotną szmatkę z delikatnym detergentem przeznaczonym do czyszczenia mebli. Dzięki temu nawet intensywne malowanie czy rysowanie nie przyczyni się do powstawania trwałych, trudnych do usunięcia plam na stoliku.

Wiemy, jak ogromną pomysłowością odznaczają się dzieci – z pewnością nasze stoliki posłużą im również do zabawy w dom czy też staną się ulubioną przez chłopców bazą, w której znajdą schronienie pod blatem stolika. Dlatego szczególny nacisk przykładamy do kwestii najwyższego poziomu bezpieczeństwa podczas korzystania z naszych mebli. Stoliki w naszym asortymencie pozbawione zostały wszelkich potencjalnie niebezpiecznych elementów jak wystające śruby czy też wkręty. Również farby, które zostały wykorzystane do pomalowania naszych mebli, cechują się nietoksycznością i są przyjazne zarówno środowisku naturalnemu, jak i zdrowiu Państwa pociech.

Categories:

Comments are closed

Produkty
Koszyk
Szybki kontakt

KidsMebel

E-mail: kidsmebel.info@gmail.com

Tel. 533551849

Tel. 500193863