Otwierany stolik i otwierane krzesełka

Cena zestawu: 270zł

Cena zestawu z miękkimi siedziskami 285zł

W skład zestawu wchodzi stolik i dwa krzesełka. Zarówno krzesełka jak i blat stolika posiadają otwierane (podnoszone) blaty. Dzięki nim dzieci będą miały mnóstwo frajdy i radości z tego że mogą schować swoje skarby. A Wy może mniej sprzątania :). Do stolika spokojnie zmieszczą się farby, bloki czy kolorowanki. Natomiast krzesełka to świetna kryjówka na kredki, mazaki czy inne mniejsze zabawki.

Blat stolika podnoszony jest za pomocą podnośnika mechanicznego posiadającego regulację siły nacisku, który można sobie samemu dopasować do wieku i siły dziecka. Mebelki przeznaczone są dla dzieci w wieku od 1,5-6 lat. Blat i siedziska wykonane są z płyty meblowej laminowanej dzięki czemu bardzo łatwo utrzymać je w czystości (wystarczy przetrzeć zmoczoną szmatką). Nogi krzeseł i stolika są z drzewa olchowego. Pomalowane dwukrotnie emalią i dwukrotnie lakierem. Wszystkie użyte przez nas farby posiadają wszystkie wymagane atesty Żywności i Przedmiotów Użytku i są całkowicie bezpieczne dla dzieci. Są to farby specjalne do malowanie mebli i zabawek dziecięcych. Komplecik z pewnością posłuży Waszym dzieciom do spożywanie posiłków, rysowania, układania klocków lub innych ciekawych zabawach które siedzą w główkach Waszych pociech. Dzięki schowkom na pewno będą miały mnóstwo radości że mają swój tajemniczy schowek:)

Uwaga:

W modelu z miękkimi siedziskami blaty krzesełek nie są podnoszone (285zł).

Wymiary:

Stolik: wys. 50cm, szer. 50cm, dł. 70cm

Krzesełka: wys. siedziska 30cm, siedzisko 30cmx28cm, wys. krzesełka 58cm

Plans and Pricing

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In in risus eget lectus suscipit malesuada. Maecenas ut urna mollis, aliquam eros at, laoreet metus. Proin ac eros eros. Suspendisse auctor, eros ac sollicitudin vulputate.

Przejdź do oferty

Sprawdź wszystkie wersje kolorystyczne oraz promocje na wybrane modele.