Meble rosnące razem z Twoim dzieckiem

Wysokiej klasy meble dziecięce powinny przetrwać lata. Dzięki temu ten niemała inwestycja w umeblowanie do dziecięcego pokoju okaże się naprawdę opłacalna i nie będzie odczuwalna w domowym budżecie. Nie wystarczy jednak, aby meble dla dzieci były wyjątkowe trwałe i bez szwanku zniosły wszystkie zabawy naszych najmłodszych. Aby sprzęty te mogły służyć przez lata, powinny być wyposażone w niezwykle przydatną funkcję regulacji wysokości. Dzięki temu meble te mogą dosłownie rosnąć wraz z dzieckiem.

Mówiąc o meblach z regulowaną wysokością, mamy na myśli przede wszystkim umeblowanie służące naszym pociechom do wszelkich kreatywnych i artystycznych aktywności, którym dzieci w zdecydowanej większości przypadków oddają się na siedząco. W tym celu najmłodsi korzystają przede wszystkim ze stolików lub biurek. W przypadku tego typu mebli to głównie od wysokości blatu roboczego zależy ich komfort podczas korzystania z mebelka. Zbyt wysoko umiejscowiony blat będzie bowiem znacznie ograniczał dzieciom dostęp, zaś blat położony za nisko będzie zmuszał naszych najmłodszych do nadmiernego pochylania się, co może prowadzić do powstawania nieodwracalnych wad postawy. Wiadomo jednak, że z biegiem czasu, kiedy nasze pociechy będą rosnąć, blaty stołów czy też biurek mogą stać się dla nich stanowczo za niskie. Również początkowe idealne dopasowane krzesełka mogą z czasem stać się niewygodne.

Aby zapobiec temu niepożądanemu zjawisku, warto zdecydować się na funkcjonalne meble z regulowaną wysokością. Dzięki tej przydatnej funkcji, w miarę jak nasze pociechy będą rosły, możemy sukcesywnie podnosić wysokość zarówno blatu biurka, jak i siedzisk krzesełek. W ten sposób meble dziecięce posłużą naszym najmłodszym znacznie dłużej, a dzięki wysokiej jakości wykonania przez cały ten czas będą efektownie się prezentować. Oprócz tego dzięki temu udogodnieniu meble dziecięce z regulowaną wysokością mogą z powodzeniem służyć kolejnym członkom rodzeństwa, od najstarszego, do najmłodszego.

Categories:

Comments are closed

Produkty
Koszyk
Szybki kontakt

KidsMebel

E-mail: kidsmebel.info@gmail.com

Tel. 533551849

Tel. 500193863